Наталія Бабій не відповіла на жодне запитання депутатів Калуської райради щодо службової автівки. ВІДЕОПІДСУМОК

Категорія: ВладаПереглядів: 540

Заплутана детективна історія навколо спроби викрадення арештованого автомобіля з гаража Калуської РДА. З нею цього тижня розбиралися на позачерговій сесії районної ради. Автомобіль, який в особі райради належить громадам району, зник в невідомому напрямку. Натомість невідомо звідки взявся двійник, на якого почепили номерні знаки зниклого автомобіля і перебили номери агрегатів.

 

А днями навіть автівка-двійник могла зникнути. Невідомі особи з евакуатором заїхали на подвір’я, відкрили гараж, який орендує Калуська РДА, витягнули з нього автомобіль «Шевроле» та спробували перемістити його в інше місце, розповів на сесії керуючий справами Калуської райради Сергій Твардовський.

Завдяки пильності працівників райради автівка нині перебуває на зберіганні у відділі поліції, інформують "Вікна".

За словами головного поліціянта Калущини Василя Маківничука, є два автомобілі. Один – районної ради, який орендувала адміністрація, – невідомо де. Другий – підроблений. Станом на 11 жовтня особу, яка підробила номери агрегатів, не встановлено.

І все ж — де оригінальний автомобіль після ДТП? Чому не шукають того, хто завіз на територію України підставний автомобіль? Поліція шукає і не знаходить, каже ініціатор розслідування заміни службової автівки Володимир Павлів, керівник калуського Автомайдану

На позачерговій сесії райради радник голови РДА з питань АТО Тарас Кушлик озвучив звернення від спілки учасників АТО. Персональну відповідальність, як випливає зі звернення, має нести голова Калуської райдержадміністрації.

Сама голова адміністрації Наталія Бабій не стала обтяжувати себе поясненнями. Вона була лаконічною: вона все відповість компетентним органам.

За підсумками дискусії районна рада підтримала звернення на адресу Генпрокурора України, міністра внутрішніх справ, керівника Національної поліції, в обласну поліцію і прокуратуру з проханням взяти розслідування на контроль. Адже відбувається спроба відіграти ситуацію назад: мовляв, авто немає, поліція розслідує, а підмінене авто невідомо звідки взялося.

ВІКНА 0


Коментарів: 3

 • Іван твердохліб (20:30 12/10/2017)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.133.140.40]

  blush2невідомі особиина неввдомому евакуаторі crazyтам номерів не було? Чи в нас тут евакуаторів як гною?)))

 • Іван твердохліб (20:39 12/10/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.133.140.40]

  crazyі взагалі шо за цирк, як це невідлмі особи, в вікнах в статті пише шо працівники райради заблокували виізд евакуатору своім транспортлм і викликали поліцію , тобто покинути територію до приізду поліціі евакуатор не мігcrazyчи я тупий чи лижі не ідуть

 • Анонім (13:32 13/10/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 78.154.179.163]

  Повний брєд, двійники, трійники... Як діти малі, бавляться.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.