Найменшу ціну на вивезення з Калуша великогабаритних відходів запропонували львів'яни

Категорія: Інфраструктура -> Комунальні господарстваПереглядів: 379

Сума тендеру, який було оголошено 22 грудня, склала 1,2 млн гривень.

Участь у тендері взяли чотири суб’єкти господарювання: калуські підприємці Олександра Яніцька, Надія Микитин і Назарій Паламар та приватне підприємство "Пара-мир". Найнижчу ціну запропонувало приватне підприємство — 782 887 гривень з ПДВ. На даному етапі переможця тендеру розглядає кваліфікаційна комісія, інформують "Вікна".

Приватне підприємство "Пара-мир" зареєстроване у Львові. Його основна діяльність — збирання безпечних відходів. У активі підприємства — 12 договорів на вивезення сміття на понад 252 тис. гривень. Усі вони укладені за результатами допорогових закупівель з військовою частиною у Чернівецькій області та головним управлінням пенсійного фонду в Львівській області.

За тендерною документацією, переможець має вивезти впродовж 2021 року 6091 куб. метрів відходів,  послуги з прибирання та впорядкування місць масового накопичення великогабаритних відходів повинні надаватися по всій території громади, періодичність вивезення сміття — п’ять днів на тиждень, а мінімальна кількість вивезення сміття — 45 куб. метрів в день. Сміття має вивозитися на полігон твердих побутових відходів. Таким чином у випадку визнання ПП "Пара-мир" переможцем тендеру, вартість вивезення одного кубометра великогабаритних відходів складе близько 129 гривень.

Нагадаємо, минулого року для того, щоб прибирати завали великогабаритного і будівельного сміття з територій біля контейнерних майданчиків, міська влада залучала підприємців, послуги яких оплачувала з міського бюджету. Також таке сміття вивозили силами комунальних підприємств. Зокрема, торік до вивезення великогабаритних відходів у Калуші залучали підприємицю Олександру Яніцьку, з якою було укладено кілька договорів на суму від 49 до 198,9 тис. гривень. Наприклад, у вересні було укладено договір на 198,9 тис. гривень. Тоді йшлося, що за ці кошти можна вивезти і захоронити близько 840 кубометрів відходів — це 237 гривень за один кубометр.

Раніше повідомляли про те, що викидати великогабаритне і будівельне сміття біля контейнерних майданчиків та засмічувати територію громади — заборонено. Мешканців мають самостійно організовувати і оплачувати вивезення таких відходів. Наприкінці минулого року управління житлово-комунального господарства уклало договір з оплати послуг зі встановлення інформаційних табличок на контейнерних майданчиках. На табличках калушан інформують про заборону викидати великогабаритне і будівельне сміття біля контейнерних майданчиків та зазначено, куди слід звертатися для його вивезення.

ВІКНА 9


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.