На стадіоні “Хімік” у Калуші планують створити понад 600 нових місць

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 467

Про це повідомив начальник управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради Богдан Грущак.

 

У інтерв’ю «Нафтохімік-Калуш» посадовець зазначив:

«Не знаю, чи вдасться його цьогоріч реалізувати, але ми розробили проект з відновлення трибуни на стадіоні «Хімік». Попередньо має бути створено 637 додаткових місць. Зокрема, планується розширити діючу трибуну вправо і вліво, де зараз є дерев’яні лавочки».

За попередніми підрахунками, на цей проект необхідно понад 3 млн гривень.

Загалом у переліку об’єктів, який курує управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради, цього року налічується 57 позицій.

Зокрема, наразі вже завершено капремонт дитячої поліклініки, встановлено дитячі спортивно-оздоровчі майданчики на вул. Євшана та вул. Хіміків. Також, якщо погодні умови дозволять, то до Дня міста буде відкрито фонтан біля ПК «Юність» та відремонтовано пам’ятний знак розстріляним учням Калуської торговельної школи на площі Героїв, зазначив Богдан Грущак.

Наразі управління активно працює над передпроектними роботами з будівництва та відновлення Ратуші. Їх вартість складає орієнтовно 600 тис. гривень. Передпроектні роботи включають у себе збір історичних даних, топографічну зйомку, геологію, археологію та ін. До цього об’єкта потрібен специфічний підхід, адже це пам’ятка історико-архітектурної спадщини. Думаю, що до кінця року ми мали б пройти стадію передпроектних робіт, а якщо буде необхідне фінансування, то можна буде приступати до укладення договору вже безпосередньо на проектні роботи з відновлення Ратуші.

Також тривають роботи з введення в експлуатацію другої черги полігону твердих побутових відходів. Його будівництво розпочалося ще в 2015 році, але затягнулося через певні нюанси з фінансуванням. Найближчим часом полігон буде введено в експлуатацію. Загалом упродовж 2015-2018 років у цей об’єкт було вкладено орієнтовно 7 млн. гривень. Це кошти і з міського, і з державного бюджету, зазначив посадовець.

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Анонім (12:36 17/05/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 78.109.23.2]

  а нащо? нема де діти 3 мільйони гриваків - стадіон 99% часу стоїть пустий, останній аншлаг там був коли вроді в 90х роках свідки єгови організували свій з"їзд. а про ратушу взагалі смішно - чистий распіл бабла, називати руїни "пам"яткою спадщини" - о чйом ви, вуйки, цінну спадщину "холять і лелеять" а ви спалили а тепер плачетеся, крокодилячі сльози лиєте.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.