На місці каплиці в Калуші релігійна громада хоче збудувати церкву

Категорія: СоціумПереглядів: 503

11 листопада на офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднено проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для будівництва храму на вул. Долинській в м. Калуші».

 

Храм хоче збудувати релігійна громада Святого Андрія Первозваного Української Греко-Католицької Церкви. Зараз на цьому місці – а йдеться про перехрестя вулиць Долинської і Козоріса, - розташована каплиця Святого Андрія Перзвозваного.

Її параметри – шість на шість метрів, а параметри церкви, яку має намір збудувати громада, – десять на дванадцять метрів. Необхідність будівництва нового храму, за словами настоятеля каплиці, отця Миколи Крушеца пов’язана з тим, що парафія є досить великою, а діюча каплиця має замалу площу.

Минулого тижня проект рішення розглянула депутатська комісія з питань будівництва і землеустрою. Єдине застереження депутатів стосувалося того, що йдеться про будівництво на дорожній розв’язці і це може звужувати поле огляду водіїв, які проїжджають перехрестя. Микола Крушец запевнив: церква буде розташована так, що жодним чином дорожньому руху не заважатиме. Крім того, проект будівництва храму має пройти експертизи та отримати погодження, тож, споруда має відповідати усім вимогам, у тому числі і щодо свого розташування відносно дороги.

Тим часом, у неділю, 18 листопада, на вулиці Долинська в Калуші освятили фундамент нового храму.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Цинічний небандерівець (08:24 28/11/2018)
  Оцінка: +4 / -3 | [IP: 178.133.43.66]

  Мало церков!!! Дайош кожному по церкві!!!

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.