На Івано-Франківщині є перша лікарня, яка придбала швидкі тести для виявлення коронавірусу

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 354

Для виявлення коронавірусної хвороби в Україні є два види діагностики – тест-системи та експрес-тести. Перша передбачає перевірку людського матеріалу на COVID-19 у лабораторії. Діагностика експрес-тестами може проводитись у лікарні. Так, ці швидкі тести закупила Калуська центральна районна лікарня.

Напередодні запровадження карантину МОЗ повідомило, що закупило 19 600 упаковок швидких тестів для виявлення COVID-19 , що дозволить протестувати понад 90 000 людей, йдеться на сторінці Агентство Ефективних Рішень.

Агентство Ефективних Рішень проаналізувало закупівлі медичних закладів Прикарпаття у системі Prozorro. Як вияснилося, крім дезінфікуючих засобів, респіраторів та захисних костюмів, одна лікарня в області також закупила швидкі тести для діагностики коронавірусу.

Так, 17 березня Калуська центральна районна лікарня оприлюднила договір про закупівлю 500 штук швидких тестів Viva Diag COVID-19, на суму 133 750 гривень. Постачальником є харківська компанія “НМТ”

Зазначається, що джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету.

Додамо, що тепер експрес-тести для діагностики COVID-19 доступні в електронному каталозі Prozorro Market.

WEST_NEWS 0


Коментарів: 1

 • Анонім (15:05 23/03/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  це ж значиться тест коштує 3 штуки - а надьжность його така що кожен другий не показує наявний вірус - но всьотакі лучше чєм нічєво.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.