На етиленовій установці «КАРПАТНАФТОХІМу» ремонтують трубопроводи-супутники

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 422

Після проведеного в «КАРПАТНАФТОХІМі» зупинкового ремонту відновилися ремонтні роботи на трубопроводах супутникового обігріву технологічних трубопроводів. Вони активно тривають на території етиленової установки.

 

Михайло Псюк, начальник цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу, де зосереджено чи не найбільше трубопроводів-супутників, каже, що ремонт систем супутникового обігріву парою чи промисловою гарячою водою технологічних трубопроводів не вимагає зупинки виробничого процесу. Тому ці роботи є можливість проводити постійно, інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

Особливо важливо, щоб системи супутникового обігріву надійно працювали в зимовий період, адже значне зниження температури атмосферного повітря може призвести до виходу з ладу ділянок технологічних трубопроводів та відповідно до зупинки окремих технологічних вузлів чи цеху в цілому.

До нового року ремонтами трубопроводів супутникового обігріву технологічних трубопроводів на території етиленової установки займалися бригади РУ ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», ПАТ «Гребінківський машинобудівний завод» з Київщини й калуського товариства «Українська будівельна асоціація» (УБА).

 

ВІКНА 1


Коментарів: 3

 • Анонім (20:07 10/01/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 78.109.23.2]

  вот спасіба, я такий радий, трубопроводи-спутники, а то я нині наблюдав руїни калійного на фоні гавкаючих бродячих псів, тоже скажу я вам цікавий "виробничий процес".

  • ББА (15:47 13/01/2019)
   Оцінка: +1 / -1 | [IP: 213.205.198.146]

   а що старий калійний завод мав виробляти ? shok

  • Анонім (10:35 15/01/2019)
   Оцінка: +1 / -0 | [IP: 146.120.225.230]

   До тебе тільки зараз дійшло, що калійний давно розвалився і там вже 10 років притулок?shok

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.