На будівництво мосту через річку Чечва надійшли кошти

Категорія: ВладаПереглядів: 280

Прикарпатські села Пійло та Довге-Калуське матимуть добре сполучення.

На мосту через річку Чечва тривають будівельні роботи. Тут відновлюють переправу між селами Пійло та Довге-Калуське, зруйновану повінню. Міст обвалився ще в 2008 році, його частково відремонтували.

Торік велика вода зруйнувала інші прогони. Довелося обладнати тимчасовий перехід, повідомляє «НК» з посиланням на «Голос України».

Отож, на сьогодні виконано весь комплекс підготовчих робіт: працівники підрядного підприємства розібрали конструкцію старого мосту, відвели в інший бік русло ріки, спорудили захисну дамбу, облаштували під'їзні шляхи, дорогу із бетонних плит, що застосовуватимуться для монтажу. Підприємство приступило до будівництва берегової опори.

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль провів виїзну нараду на місці будівництва нового мосту та запевнив, що вже надійшли кошти із держбюджету. Тобто, влада робить усе, щоб якнайшвидше відновити належне сполучення між селами. 

Нагадаємо, що під час свого першого офіційного візиту на Івано-Франківщину на руїні зруйнованого мосту побував Президент Володимир Зеленський. Глава держави пообіцяв тоді посприяти з виділенням коштів на його відновлення.

 

naftohimik 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.