Музейно-виставковий центр Калуша презентує власний стиль “Силу п’ятьох”

Категорія: КультураПереглядів: 1319

Сьогодні у Калуші відбудеться презентація бренду "Сила п'ятьох" у виставковій залі на вулиці Дзвонарська. Автори нового стилю представлять концепцію і логотип виставкової зали.

Це вже буде друга за рахунком презентація власного стилю музейно-виставкового центру Калуша, інформують ”Вікна”. Перша відбулася 6 березня у музеї-садибі родини Івана Франка, що у Підгірках.

– Калуш – невеличке містечко на Прикарпатті, яке до 90-тих років ХХ ст. не мало краєзнавчого музею, виставкових зал та галерей, – твердить зберігач фондів арт-галереї, яка входить до структури музейно-виставкового центру Артур Єфремов. – Час минав, і влітку 1992 році був заснований Меморіальний музей-садиба Івана Франка. Це стало відправною точкою для створення музейно-виставкового центру.

У тому ж році, для митців та шанувальників образотворчого мистецтва, розпочинає свою роботу виставкова зала, що є другом кроком до створення музейно-виставкового центру.

І тільки через 5 років, на початку зими 1997-го, відкривається краєзнавчий музей, який через два роки почне ділити приміщення з Арт-галереєю.

Тож, станом на 2000 рік у місті функціонують два музеї: один із них краєзнавчий, інший — меморіальний. Мистецьке життя міста відображають галерея та виставкова зала. В 2012 році ці заклади об’єднують в один цілісний комплекс.

Влітку 2013 зароджується ще один музей — Меморіальний музей “Калуська в’язниця” останній елемент який мав доповнити музейно-виставковий центр.

— Заклади об’єднані, функціонують, розвиваються з кожним роком, проте їм бракує одного — стилю, котрий би міг їх остаточно з’єднати, підкреслити головне, при тому не створюючи дисонансу, — твердить Артур Єфремов. — І в 2015 році музейно-виставковий центр отримує власний стиль, який реалізовано в межах проекту “ProMuseum” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, МБФ “Україна 3000” та ГО “Український центр розвитку музейної справи”.

Автором дизайну є Нікіта Плужко.

В такій послідовності, в якій зароджувались заклади, автори і презентують новий стиль. Відтепер музейно-виставковий центр імає і власне гасло: “Сила п’ятьох”.

Сьогодні презентація нового стилю відбудеться у виставковій залі на вулиці Дзвонарська, 5. Початок о 15.00.

ВІКНА 12


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.