Молодь Верхнянської ОТГ хоче створити громадське телебачення. ФОТО

Категорія: Влада -> СоціумПереглядів: 770

Молодіжний форум «DOBRE ДІЙ» зібрав найініціативніших представників ОТГ Франківщини, які входять до децентралізаційного проекту DOBRE.

 

Юнаки та дівчата з Печеніжинської, Верхнянської, Старобогородчанської та Білоберізької громад зібралися в Івано-Франківську. Впродовж двох днів вони займалися із менторами, переймали досвід та успішні практики найдієвіших молодіжних організацій. На думку учасників, такі навики в майбутньому надзвичайно знадобляться як для розвитку громади, так і для розбудови громадянського суспільства загалом, інформують "Вікна".

Олександра Гложик, учасниця з Старобогородчанської ОТГ, розповідає: 

"Зазвичай молодіжним ініціативам в громаді не приділяють достатньо уваги. Ми, молодь, готові щось робити та реалізовувати проекти для громади. Всі зараз говорять про проекти, але що насправді означає проект, з чого почати, які наступні кроки - ніхто не говорить. На цьому форумі ми чітко дізналися, як працюють проекти та що ми можемо зробити".

Після двох днів занять із тренерами та командної роботи учасники створили власні, цікаві для молоді, проекти, які незабаром втілять у своїх громадах за фінансування програми DOBRE — Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Сергій Данюк із Верхнянської ОТГ поділився наступною ідеєю:

"Нас навчили аналізувати проекти, визначати слабкі та сильні сторони. Я хочу зробити у себе громадське телебачення. Приїхавши додому, з командою проаналізуємо можливості та ризики впровадження цієї ініціативи".

Як зазначають організатори, молодіжний форум "DOBRE ДІЙ" — це новий формат роботи з представниками об’єднаних територіальних громад, що підтримуються програмою DOBRE. Ця програмна ініціатива покликана не лише підвищити знання та навички, а відтак і спроможність молоді, а й підтримати їх ідеї, які комплексно будуть направлені на підтримку стратегій розвитку обраних громад.

Беррі Рід,  директор програми USAID DOBRE, зазначає:

«Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Ми хочемо допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад».

ВІКНА 0


Коментарів: 7

 • Петро Несвідоменко (11:45 18/05/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.133.44.218]

  blush2ролики з телефона в ютубі викладати?

 • Комуніст (16:13 18/05/2017)
  Оцінка: +7 / -0 | [IP: 194.44.48.6]

  Біле панство своєрідно насміхається з туземців. Чи то може йде початковий відбір шарікових із завищеним почуттям власної важливості в вищі ешелони влади?

 • роман (18:09 18/05/2017)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 109.162.17.241]

  як баба корову доїтьcrazy

 • Анонім (20:22 18/05/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.211.113.203]

  Непогана iдея.Можна на каналi iнформувати. про навчання i життя молодого поколiння вдома та за кордоном.Адже мало хто знае ,що в багатьох краiнах Европи навчання для iноземцiв безкоштовне,при умовi якщо знати мову тоi краiни,де навчатимешся.Це ж цiкавiше дивитись своi тв канали ,чим брехливi канали олiгархiв

  • Анонім (21:57 18/05/2017)
   Оцінка: +3 / -0 | [IP: 62.149.12.153]

   а гроші на передатчик, зарплату ведучим, електроенергію, ліцензію на частоту - селяни села Верхня заплатять?

   • ББА (13:36 19/05/2017)
    Оцінка: +0 / -1 | [IP: 78.146.226.64]

    А чому б і ні ? Можливо це якраз те що жителям села Верхня і потрібне .

    • Комуніст (20:13 19/05/2017)
     Оцінка: +3 / -0 | [IP: 46.149.176.147]

     Може ти туди жити переїдеш і фінансуватимеш.Добре

     Чи то твій тесть цього прагне? Думаю сьома бурса йому таких доходів не дасть.

     Така ідея нагадує перейменування вулиці Пушкіна в калуші, яке затіяв один клінічний ідіот, не спитавши згоди мешканців вулиці. Звичайно тому ідіотові пох.. а платити б довелось жителям. Те саме і з ТБ. Хто створюватиме - нехай робить це за свої кошти, а не громади.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.