Місто має відмовитися від центрального теплопостачання з Калуської ТЕЦ — Ігор Яковина

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1042

Про це цього тижня йшлося на засіданні бюджетної комісії Калуської міської ради.

Таку заяву зробив директор КП «Водотепловсервіс» Ігор Яковина.

Так, у жовтні тепло від Калуської ТЕЦ місто отримувало починаючи з 24-го числа. За тиждень теплоелектроцентраль виставила до оплати 2,1 млн гривень. А КП «Водотеплсоервіс» за цей же період усім споживачам, які одержують тепло від ТЕЦ, нарахував 560 тис. гривень за цю послугу. Директор комунального підприємства констатував:

«За шість днів – півтора мільйона збитків».

Збитки від котелень є значно меншими. Причина — у великих втратах тепла через зношеність мереж. Крім того, втрати збільшує те, що теплоносій від ТЕЦ подається трубами великого діаметру, які свого часу були розраховані на ціле місто. Зараз половина відійшла до котелень, а 60% калушан перейшли на автономне опалення. Тому доцільно відмовитися від послуг ТЕЦ і працювати над теплопостачанням бюджетних установ, які отримують тепло від ТЕЦ, зокрема переключати їх на інші котельні.

ВІКНА 2


Коментарів: 3

 • ПЕТРО (18:33 29/11/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 176.120.104.86]

  Цього і треба було чекати.Безпідставно завищені тарифи на водопостачання водовідведдення мешканці оплачують всі безпідставні витрати води - справа готуеться до Адміністративного суду.А згідно якого закону ЖЕО обслуговують тех . обслуговування систем водотеплопостачання а де субект господарювання.Порушено ст. 6 З У. Про жит- ком послуги Наказ №279 Вибори виконавця послуг .Боїтесь за постачання свого товару до квартир мешканців.Передайте теплопостачання субекту господарювання - ТЕЦ.Мовчани або мовчіть- в знак згоди або приеднуйтесь до ініціативної групи пенсіонерів.В Адміністративному суді справи про прибудинкову територію вивіз сміття виготовлення тех. документації на будинки та багато інших...

 • Анонім (17:02 30/11/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.190.242]

  GanbaА ЩО ТИ ПАНЕ ДИРЕКТОР РОБИВ ЦИХ 10 РОКІВ НА ТЕПЛОМУ КРІСЛІ....

 • Анонім (08:29 01/12/2018)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 146.120.225.223]

  GanbaА що ти пане директор за 10 років зробив для цього...

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.