Міська рада передбачила 45 тис. гривень на продуктові набори для соціально незахищених калушан

Категорія: Міська радаПереглядів: 356

Новою програмою, яку прийняли депутати Калуської міськради на 2019 рік, стала Програма соціального захисту пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Останнім часом рівень якості життя громадян суттєво знизився, зазначила директор територіального центру соціального обслуговування Калуша Надія Рим. Особливо це стосується одиноких пенсіонерів та осіб з інвалідністю. Станом на 1 січня 2018 року на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування міста перебувало 920 осіб, з яких більше 200 є одинокими. Крім того, більше 60% підопічних територіального центру мають пенсію меншу 2000 гривень, тому потребують матеріальної підтримки, інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

Надія Рим зауважує, що щороку мтерцентр шукав спонсорів, щоб одиноким калушанам закупити продуктові набори хоча б до великодніх і новорічно-різдвяних свят.:

"Від допомоги спонсорів ми, звичайно, не будемо відмовлятися і після прийняття міської програми. Сподіваємося, що з наступного року спільними зусиллями ми зможемо надавати щоквартально допомогу найбільш соціально вразливим мешканцям міста у вигляді продуктів харчування".

Згідно з програмою, на продуктові набори для соціально незахищених калушан з міського бюджету передбачається виділити 45 тис. гривень, а ще 10 тис. гривень – на проведення виїзних занять зі слухачами Університету третього віку.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.