Магніт із зображенням калуської Ратуші створили дев’ять років тому. ФОТОФАКТ

Категорія: Влада -> Міська радаПереглядів: 563

Чи не єдина спроба дизайнерського оформлення магніта Калуша вийшла у серії дерев'яних магнітів, присвячених нашій області, років дев'ять тому.

 

Магніт із зображенням Ратуші продавалися масово на розкладці в Івано-Франківську позаду музею мистецтв, розповів у соцмережі і показав світлину магніта краєзнавець та екскурсовод Андрій Костишин.

За його словами, тоді Ратуша ще не була руїною і навіть носила статус ''на реставрації''.

Раніше йшлося, що у Калуші розглядають два варіанти щодо Ратуші: відновити або знести і збудувати нову.

Перший – відновлення історичної будівлі. У такому разі добудову, яку провели у 2005 році, треба буде зруйнувати (вартість вже виконаних робіт – близько 2,6 млн гривень). Вартість реконструкції становитиме щонайменше 15 млн гривень. У підсумку місто отримає реставровану історичну будівлю з дуже обмеженими перспективами подальшого використання, оскільки тут буде всього кілька кімнат.

Другий варіант по суті пов'язаний з ліквідацією історичної будівлі. Він передбачає, передовсім, зняття з Ратуші статусу пам’ятки культури. Це теж відповідна процедура, яка передбачає звернення міської влади до обласної, далі – до Міністерства культури, яке своїм наказом може вивести будівлю з реєстру пам’яток культурного надбання. 

 

ВІКНА 0


Коментарів: 3

 • Анонім (12:40 12/03/2018)
  Оцінка: +4 / -0 | [IP: 46.98.202.99]

  блін, яка хірня!! дерев"яний магнітик! вуйки, ви прос...али австрійську ратушу то чого тепер ниєте, "ностальгічно згадуєте минуле". все, поїзд пішов, яка відновлення, ви що, найкраще що можете зробити то дорого продати землю в центрі міста під будову якому-небудь баризі.

  • ББА (21:18 12/03/2018)
   Оцінка: +0 / -1 | [IP: 2.221.198.110]

   купи ту землю і не дай ніякому баризі там будуватись !

 • Анонім (10:30 02/04/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 193.23.181.47]

  А шо з тої ратуші толку? Просрали - ну туди і дорога, а то вчепилися в неї, ніби ото відновимо - і рай запанує! Та краще щоб фонтани були, хоч иорду лиця у спеку вмити можна - бо тож нахер повирізали дерева чи калік з них поробили

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.