Краєзнавчий музей Калущини та арт-галерею під’єднують до централізованої каналізації

Категорія: Історія -> АкціїПереглядів: 251

2017 рік, для закладів музейно-виставкового центру був досить насиченим. Впродовж року здійснено ремонтні роботи, а саме: встановлено ковану огорожу біля музею оселі-родини Івана Франка, вирізано старі дерева.

 

Здійснюється капітальний ремонт приміщення меморіального музею "Калуська в'язниця". Згідно тематико-експозиційного плану розроблено експозицію й закуплено експозиційне обладнання для залів музею, йдеться у повідомленні музейно-виставкового центру, інформують "Вікна".

В грудні розпочато капітальний ремонт нульового поверху краєзнавчого музею та арт-галереї з під'єднанням до централізованої каналізації. У всіх закладах установлено безпровідний інтернет ‒ Wi-Fi. 

У краєзнавчому музеї реорганізовано систему освітлення, яку переведено на енергозберігаючі лампи. Створено сакральний та етнографічний відділи експозиції, комплектується краєзнавча бібліотека. Придбано дзвін родини Фельчинських, який є вагомим надбанням центру.

У серпні цього року відзначено 25-у річницю музею-оселі родини Івана Франка. У подарунок музей отримав ноутбук коштом міського бюджету.

Впродовж року підготовлено, видано і презентовано два наукових збірники: "Нам пора для України жить" (2016): матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 160-річчю від дня народження Івана Франка та збірник наукових статей "Калуські історичні студії" (2017) на відзначення 580-річчя першої письмової згадки про Калуш. 

Справжньою подією року стала презентація угорської художниці Каталлін Голл, яка представила свої роботи у краєзнавчому музеї. До дня музеїв та галерей щорічно проводиться фестиваль"Шляхами Європи". Також не менш важливими подіями стали два благодійні аукціони. Перший на відзначення 26-ї річниці Незалежності України, а другий ‒ проводився у виставковій залі із благодійною метою — збору коштів для Наталії Якимечко. Дня художника організовано пленер у Луцькому замку. 

У виставкові залі проводяться щомісячні виставки та презентації. Започатковано недільну школу мистецтв. Розпочато проект "Вечір у музеї". 

Однією з резонансних подій, які відбувались у місті стала реалізація першого муралу в рамках святкування Дня міста. Створено електронний каталог експонатів МВЦ, який постійно поповнюється цікавими предметами музейного значення, інформує музейно-виставковий центр Калуша.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.