Крадії квітів. У Калуші масово викрадають щойно висаджені на клумбах рослини. ФОТО

Категорія: СоціумПереглядів: 997

Калушани насаджують квіти та дерева, але їх вперто крадуть. Про це сьогодні ппишуть у соцмережах. Калушани діляться власним негативним досвідом та шукають спосіб перевиховання квітникарів-крадіїв.

 

Як повідомив у соцмережі Facebook калушанин Олег Бідонько, сьогодні вранці він помітив зникнення квітів, які висадив всього два дні тому. Третини сьогодні зранку вже не було.

У дописі зазачається:

"Як не зламають ялівець, то сплюндрують велопарковку, або квіти видруть! Жлоби і рагулі — діти таких самих жлобів і рагулів! Зі святом вишиванки тебе, тричі "європейсько-туристичний" Калуше!"

 У коментарях до його допису мешканці міста діляться схожими історіями. Галина Полецька зазначає:

"У нас на Пушкіна біля"Сезам" це триває уже П'ЯТЬ років: ми посадили — хтось відсадив (на дачку, на цвинтар, до хатки...) Ловили, сварили — не допомагає. Вихід один — будяки. Може вже понаїдаються. Болить..."

Олег Литвинський додає:

"Вчора під підїздом викопали здоровенний кущ піонів. Поки викопували, перетоптали всі нарциси. Сусідка купує квіти на базарі, садить, обробляє, поливає, а якесь сиромудре дебілятко все поганить. Так і живемо"

Як вихід із ситуації калушани пропонують встанновлювати камери відеонагляду та оприлюднювати через Інтернет та телебачення обличчя крадіїв. 

ВІКНА 0


Коментарів: 3

 • Петро Несвідоменко (21:32 18/05/2017)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 91.241.97.101]

  Це ж якою голотю треба бути щоб красти якісь квіти з клумб, це як низько пасти треба і не мати каплі гордості якоісь....і ви питаєтесь чо ми так живем, та отакево за долар продасть всьо шо може , раз позарилось на ті квіти

  • TRITONOS (14:29 19/05/2017)
   Оцінка: +1 / -5 | [IP: 212.86.253.66]

   Це ти аноніму тому скажи ібо в нас усе покрали жиди, яких такі як і той анонім пустили до влади. А що ще лишається вкрасти для простого рагуля як те що просто стоїть і не прибите цвяхами? Хтось шукає проблеми в жидах, штатах, гейропах і москалях а перш за все треба бути перед собою чистим і справедливим а вже потім всіх тикати у гівно

 • калушанка (11:16 19/05/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.184.30]

  Таких випадків є багато.Аналогічна ситуація,вже кілька років висаджуєм квіти біля магазину і їх періодично хтось висмикує.І це ми так хочем до європи з таким рівнем культури

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.