Кожна третя маршрутка в Калуші буде пристосована для людей із інвалідністю

Категорія: ТранспортПереглядів: 271

Днями під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко відбулося чергове підсумкове засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, членами якої є представники виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій, що представляють інтереси інвалідів опорно-рухового апарату, зі слуху та зору.

 

Йшлося про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

Запроваджено обов'язкову наявність на міських і приміських маршрутах автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю. До кінця 2019 року таких автобусів має бути 35%, а з 2020 року – 50%.

Також ішлося про внесення змін до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення та виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.