У Калуші ЖЕО отримають кошти на зарплату, «Водотеплосервіс» — на лопату

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 508

Цього тижня постійна комісія Калуської міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства і екології розглянула пропозиції управління житлово-комунального господарства міста щодо чергового поповнення статутного капіталу комунальних підприємств та погодила зміни до програми підтримки комунальних підприємств.

 

Отож, пропонується поповнити статутний капітал КП «Водотеплосервіс» на 200 тис. грн. За словами керівника підприємства Ігоря Яковини, ці кошти необхідні для обладнання автомобіля МАЗ, який знаходиться на балансі КП, лопатою для розчищання снігу, інформують "Вікна".

Найбільшу суму до статутного фонду, згідно з проектом рішення, має отримати ЖЕО №4 – 700 тис. гривень, які планується витратити на капітальний ремонт під’їздів. ЖЕО №1 на аналогічні видатки планує збільшити свій статутний капітал на всього 48 тис. гривень.  Більшість робіт – це фактично продовження фінансування раніше розпочатого.

Крім того, комісія розглянула пропозицію про виділення ЖЕО №1 250, а ЖЕО №4 350 тис. гривень за програмою підтримки комунальних підприємств. Ці кошти потрібні ЖЕО для того, щоб платити працівникам зарплату. Зокрема, як повідомив директор ЖЕО №4 і член депутатської комісії Василь Фурда, очолюване ним підприємство має 882 тис. гривень заборгованості по заробітній платі, що фактично складає нарахування за три місяці. Заборгованість виникла у зв’язку з тим, що з початку року тарифи на послуги ЖЕО були збитковими (квартплату міська влада збільшила лише наприкінці липня) а також з низьким рівнем проплати калушан за послуги ЖЕО. 

ВІКНА 5


Коментарів: 1

 • Анонім (15:21 25/09/2017)
  Оцінка: +4 / -0 | [IP: 46.149.190.9]

  blush2blush2А чому пан мер і депутати не розберуться чому у жек-4 постійно мільйонна заборгованість по зарплаті????? ДУже просто КОРУПЦІЯ і про це знає наша Поліція і СБУ і Прокурор, але там зась бо є КРИША!

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.