Комісія щодо призначення субсидій розглянула заяви 465 калушан

Категорія: ВладаПереглядів: 387

В управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди, відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг на житлово-комунальні послуги в порядку винятку.

 

На засіданні комісії розглянуто 465 звернень громадян, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

А саме: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям - 4 заявникам; пільги за фактичним місцем проживання - 14 заявникам;  продовження терміну подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії – 85 заявникам; житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг – 362 заявникам, із яких: на фактично проживаючих - 241 звернення; дано дозвіл на призначення житлової субсидії; 34 заявникам дано дозвіл на призначення житлової субсидії на всіх зареєстрованих з певними рекомендаціями, відмовлено 6 заявникам; з урахуванням фактичним розмірів отриманих доходів  60 заявникам; в яких відсутні доходи в зв’язку з хворобою – 12 заявникам; на загальну площу житла - 13 заявникам; на розділені рахунки  - 16 заявникам; не завершене будівництво -2 заявникам; покупка, яка перевищує 50 тисяч гривень - 2 заявникам; оренда житла – 15 заявникам; будинок сімейного типу -1 заявник.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.