Київська компанія допомагає ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» прочищати каналізацію. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 299

Виконання цих робіт керівництво підприємства вже вдруге довірило київській компанії «Гідросоюз»/

 

Минулого року висококваліфіковані фахівці цієї фірми з допомогою сучасної спеціальної техніки якісно прочистили на території «КАРПАТНАФТОХІМу» близько двох кілометрів проблемних ділянок каналізаційних підземних мереж, а цього року замовник уклав договір з виконавцем на ще більший обсяг робіт (послуг), інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

За словами начальник авідділу з ремонту промислових об’єктів Володимира Стефанюка, бригада спеціалістів працює вже третій тиждень.

"Вона проводить професійне гідродинамічне прочищення каналізаційних колодязів і підземних мереж. Для цього кияни використовують власну машину асенізаційну на базі автомобіля КАМАЗ, яка дозволяє гідродинамічно прочищати оглядові колодязі й каналізаційні труби діаметром від 30 до 1500 мм. Після прочищення труб водою під високим тиском цією машиною викачується мул, пісок та інші відкладення й усе це вивозиться та утилізовується у визначеному санітарними нормами місці".

За словами Володимира Стефанюка, цього разу з компанією «Гідросоюз» укладено договір на гідродинамічне прочищення ділянок каналізаційних мереж загальною довжиною 3,5 км.

Своєю чергою представник компанії «Гідросоюз» зауважив, що при прочищенні каналізаційних мереж, яке проводиться в присутності відповідальних від «КАРПАТНАФТОХІМу» осіб за обслуговування та ремонт інженерних комунікацій, подекуди були виявленні конкретні місця, в яких труба може бути переламаною або пошкодженою. Всі вони задокументовані та підприємство в подальшому зможе провести там розкопки та усунути причину засмічення мережі. На всі виконані роботи з прочищення каналізації, трубопроводів надається гарантія, що підтверджує якість прочищення.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.