«Карпатнафтохіму» передали в оренду ще дві земельні ділянки в Калуському районі

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 393

28 листопада розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації ТОВ «Карпатнафтохім» надано в оренду дві земельні ділянки на території району.

 

А саме: площею 0,55 га за межами села Верхня і понад 16 га за межами села Томашівці.

Раніше, 14 листопада ТОВ «Карпатнафтохім» передали в оренду земельну ділянку площею 2,02 га за межами села Верхня Верхнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Районній адміністрації доручили укласти договір оренди землі терміном на п’ять років.

Сільські голови Калущини звернулися до нардепів ініціювати відставку голови ОДА

Таким чином, вже шість земельних ділянок за межами сіл Калуського району передані в оренду ТОВ «Карпатнафтохім» цього року.

Нагадаємо, термін дії попередніх договорів оренди земельних ділянок за межами населених пунктів Калуського району, які використовує ТОВ «Карпатнафтохім», завершився у лютому-липні 2017 року. З укладанням нових зволікали, відтак сільські бюджети замість доходів від орендної плати за землю отримують в рази менший податок і зазнають збитків.

У Калуському районі залишилися ще три земельні ділянки, які не передані в оренду ТОВ «Карпатанфтохім»: за межами села Кропивник площею майже 1,2 га, села Верхня — площею 5,8 га і села Мостище — площею 9,1 га.

Раніше йшлося, що «Карпатнафтохіму» доведеться більше платити за землю.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.