Калуській ТЕЦ дали дозвіл на розроблення проекту детального планування території

Минулого тижня депутати Калуської міської ради прийняли рішення, яким надали дозвіл державному підприємству «Калуська ТЕЦ – нова» на виготовлення проекту детального панування території. ПДП будуть виготовляти на дві земельні ділянки: площею 50 га, на яких знаходяться виробничі потужності підприємства та 114 га – ділянка, де розташований шлаковідвал.

 

Земля поки що знаходиться в державній власності. За словами міського голови Ігоря Матвійчука, необхідність виготовлення ПДП пов’язана з запланованою реконструкцією Калуської теплоелектроцентралі, інформують "Вікна"

Як пояснив начальник земельного відділу Володимир Мельник, також ПДП необхідне для того, що міська рада мала можливість виготовити правовстановлюючі документи на землю під час переоформлення підприємства у комунальну власність. Також зміниться і цільове призначення земельних ділянок. Зараз це землі промисловості. За словами Володимира Мельника, мають бути землі енергетики, оскільки інакше проект реконструкції станції не пройде експертизу і реалізувати його буде неможливо.  Для зміни цільового призначення землі треба виготовити проект відводу. А це неможливо зробити без детального плану.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.