Калуський суд оштрафував місцевого хакера на 8500 гривень

Категорія: КриміналПереглядів: 302

Калушанина із середньою освітою засудили за звинуваченням у створенні шкідливого програмного забезпечення троянського типу під назвою «123.exe», яке замаскував під спеціальну програму для отримання не передбаченої розробником переваги над гравцями у комп'ютерній грі «Counter Strike 1.6».

 

З метою приховати свою особу, чоловік, використовуючи сайт файлообмінника «rghost» та його можливості, анонімно розмістив архівний файл із шкідливим програмним забезпеченням в мережу Інтернет, інформують «Вікна» з посиланням на вирок Калуського міськрайонного суду.

При завантаженні вище вказаного архівного файлу, у полі «Доступ до файлу» він вибрав пункт меню «Всі можуть скачати файл», чим надав до нього доступ необмеженому колу осіб та вчинив розповсюдження вище вказаного шкідливого програмного забезпечення.

Згодом на своїй сторінці у соціальній мережі калушанин розмістив у вільному доступу два відеозаписи із демонстрацією використання несанкціонованого доступу до заражених комп'ютерів, в ході якого вносив зміни в роботу вище зазначених комп'ютерів.

Відповідно до висновку експерта створений архівний файл є  шкідливим програмним забезпеченням троянського типу, для отримання віддаленого доступу.

Звинувачений повністю визнав свою провину і уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Суд затвердив угоду і призначив покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.