Калуський район може отримати кошти від держави для будівництва школи і ремонту моста

Категорія: Влада -> ІнфраструктураПереглядів: 293

На офіційному сайті Калуської районної ради оприлюднено проект рішення про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2019 році.

 

У районному бюджеті пропонують передбачити в районному бюджеті кошти на два проекти: 400 тис. гривень — на будівництво Боднарівської школи і 200 тис. гривень — на поточний ремонт металевого моста через річку Чечва на автомобільній дорозі Пійло — Довге-Калуське.

Нагадаємо, Калуська міська рада цього року претендує на кошти Державного фонду  регіонального розвитку на один проект – капремонт вулиці Окружна. Співфінансування становить понад 5,5 млн гривень.

Минулого року на Калущині обвалився міст, який з’єднує село Довге-Калуське із селом Пійло, а відтак і з іншими населеними пунктами. Місцеві жителі залишилися частково відрізаними від автомобільного сполучення. Щоб потрапити в село автомобілем, доводилося об’їжджати через Голинь, Тужилів. Об’їзд займав понад годину.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.