Калуський лісгосп повністю забезпечив дровами заклади соціальної сфери

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 383

Державне підприємство «Калуське лісове господарство» повністю забезпечує жителів регіону та заклади соціальної сфери паливними дровами. Упродовж 2017 року підприємством реалізовано на енергоринок району 4,49 тис. куб метрів дров’яної деревини.

Лісгосп робить все від нього залежне, щоб максимально забезпечити споживачів дровами, йдеться у повідомленні адміністрації цього державного підприємства.

Зазначається, що лісівники збільшили об’єми реалізації дров паливних, переорієнтувавши певну кількість дров’яної деревини та лісосічних відходів на паливні потреби.

На сьогодні адміністративні та виробничі приміщення держлісгоспу мають дров’яне опалення. При реконструкції котелень встановлено піролізні котли з тривалим терміном горіння і високим коефіцієнтом тепловіддачі. Створено пункти по складуванню дров паливних, де проводиться природне їх підсушування.

ВІКНА 2


Коментарів: 3

 • Анонім (19:47 20/11/2017)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 176.36.117.185]

  хі, хі, слава україні, космічна держава кажете, з атомними реакторами? а що буде за 25 років? напевне заміточки ось такого змісту: калуський автодор повністю забезпечив фірами заклади - всі споживачі мають необмежений запас деревлєних коліс, також коні нагодовані позаминулорічним вівсом. кстаті, добре що тут є залишки лісів а що робити наприклад в миколаївській області де такого щастя нема??

  • ББА (14:53 21/11/2017)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.220.100.17]

   та то фігня . В кацапії уже народ скидує бабло щоб допомогти різним старушкам купити собі дрова - ось це в натурє супєрдєржава з газавім краніком crazy crazy

   • Анонім (20:04 22/11/2017)
    Оцінка: +3 / -0 | [IP: 176.36.117.185]

    а до чого тут кацапія?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.