Калуській громадській організації «Діти сонця» — 10 років. ФОТО

Категорія: БлагодійністьПереглядів: 606

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, сьогодні 7 червня, відбулася тематична програма на тему: «Світлішає на світі, коли радіють діти», з нагоди 10-ї річниці створення ГО «Діти сонця», яку очолює Галина Кукура.

 

Директор Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Дидич привітала дітей та батьків від імені міського голови Ігоря Матвійчука та першого заступника Галини Романко та вручила пам’ятний подарунок, інформують "Вікна" з посиланням на сторінку в соціальній мережі Facebook.

На святі було чимало батьків та дітей, які згадували перші кроки створення громадської організації та успіхи її зростання. Також діти мали змогу продемонструвати свої таланти та впевнені ознаки родинного зростання.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.