Калуській енергетичній компанії виділять ще 4,4 млн гривень з бюджету громади

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 501

На сесії 29 вересня депутати переглянули програму і збільшили її фінансування ще на 4,4 млн гривень. Відтак тепер її бюджет становить 6 млн 440 тис. гривень.

З них 2 млн 40 тис. гривень виділено на матеріали та послуги, а додаткові 4,4 млн гривень — на газ і розподіл газу, інформують "Вікна".

Нагадаємо, з нового опалювального сезону послугу з центрального теплопостачання в Калуші вже надаватиме не КП «Водотеплосервіс», а КП «Калуська енергетична компанія». Досі це підприємство господарської дальності не вело, але зараз активно готується до початку опалювального сезону: отримало ліценції, міська рада передала Калуській енергетичній компанії котельні і мережі та визначила її виконавцем послуг з теплопостачання, водопостачання і водовідведення.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.