Калуський ЦНАП отримав гроші на новий комплект обладнання для ID-карток та біометричних паспортів

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 312

Калуський ЦНАП працює над закупівлею ще однієї станції для виготовлення ID-карток та біометричних паспортів. Кошти з бюджету вже виділили.

 

Новий комплект апаратури допоможе вирішити проблему з чергою, у тому числі — за біометричними паспортами, сподіваються у Калуському ЦНАПі. Наразі, каже начальник установи Надія Марій, записують на березень-квітень або ж рекомендують дочекатися другої установки.

Ажіотаж за паспортами у місті не меншає. Проте, рахувати кількість записаних і виданих паспортів та ID-карток у ЦНАПі вже перестали. Адже робота увійшла у постійну і безперервну колію.

Під час сесії міської ради депутат Юрій Тимків пропонував розробити графік подачі школярами документів для отримання ID-карток:

"З досягненням 14-річного віку діти повинні отримувати паспорти, але не всі батьки про це знають. Є діти, які досягли вже цього віку, але досі не проінформовані, що мають отримати ID-картки. Оскільки ми додаємо гроші на ще одну станцію, на яку черги наразі немає, я пропоную системно підійти до вирішення цього питання: управління освіти, співпрацюючи з міграційною службою і центром надання адміністративних послуг, могло б розробити графік подачі школярами відповідних документів".

Наразі у ЦНАПі для школярів "резервують" післяобідній час. 

Нагадаємо, на новий комплект обладнання з міського бюджету виділили 260 тисяч гривень. Проте, сама апаратура ще не закуплена. 

Новини по теміІD

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Роман (11:59 15/11/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.241.118.246]

  Шо це за стаття ублюдочна?! Там у вас школяр редактор чи ржавий робот?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.