«Калуський бровар» отримав престижну нагороду за високу якість пива «Три Олені». ФОТО

Категорія: Акції -> ВиробництвоПереглядів: 572

Днями в приміщені виставкового залу ВЦ «АККО Інтернешнл» Українською галузевою компанією по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Укрпиво» було проведено урочистий захід з нагоди нагородження переможців ХХII Міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках 25-ї ювілейної Всеукраїнської акції «Свято пива — 2019».

 

На конкурс були подані зразки продукції пиво-безалкогольної галузі виробництва вітчизняних та іноземних підприємств. У заході взяли участь 38 підприємств, подано 152 зразки пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв, солоду, питної і мінеральної води, пишуть "Версії".

Перед початком конкурсу подані зразки продукції проаналізували фахівці Головної вимірювально-технологічної лабораторії ПрАТ «Укрпиво». Дегустація  проводилася закритим способом. Зразки продукції шифрувались під номерами, без повідомлення  дегустаторам найменування продукції та підприємства-виробника.

Відповідно до Положення про проведення конкурсу, оцінка продукції проводилась у 21 номінаціях.

За підсумками засідання конкурсної комісії були винесені рішення про нагороду кращих зразків продукції медалями (золота, срібна, бронзова) та вищими нагородами: Почесний кубок, Гран-Прі, Бурштинова зірка.

ТзОВ «Калуш Бровар Дистриб’юшен» нагороджено двома золотими медалями за високу якість світлого 11% та 14% пива «Три Олені» та срібною медаллю за високу якість світлого 12% пива «Три Олені».

За словами директора виробництва Дениса Іваненка, це не перші нагороди, які отримує калуський завод.

«Ми систематично приймаємо участь у національних конкурсах, які проводить компанія «Укрпиво». Продукція заводу вже неодноразово отримувала відзнаки. І ці нагороди – це доказ того, що калуське пиво дійсно високої якості», — зазначив Денис Іваненко.

Підприємства-виробники мають право наносити на етикетку зображення отриманих нагород.

ВІКНА 1


Коментарів: 2

 • Анонім (14:49 05/09/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ну це таке, взагалі то зараз любе пиво любої країни візьмеш в руки і там зо 2 десятки медалей, нагород, як то сі говоре дурне діло нехитре.

 • яя (14:21 07/09/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

  Приватна фірма самостійно визначила правила та стандарти та успішно їх дотримується. Про ГОСТи та ДСТУ у статті ані букви Пийте пиво-будуте пісяти криво

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.