Калуські “союзянки” збирають допомогу малозабезпеченим дітям району

Категорія: БлагодійністьПереглядів: 504

Цього року в Калуській філії Союзі українок ухвалили рішення допомогти до святого Миколася малозабезпечении сім'ям Калуського району. Історію однієї з таких сімей оприлюднили в соцмережі.

 

Зокрема, у Калуському районі в бідності живе родина з двома дітьми. Одна дитинка через травму при народженні потребує постійних реабілітацій, тож усі заробітки, що є у сім'ї, ідуть на лікування, про це пише у соцмережі Марта Левченко.

Мама дітей звернулася за допомогою такими словами:

"В мене дві донечки Аня 2,5 і Маринка 10 місяців живем у селі, чоловік у Польщі 5 місяців. Бабусі інколи по бажанню допомагають, там кіло яблук, тощо. Збираєм кошти копійка до копійки на лікування Анюти, щоб ручка не відмерла. Нещодавно приїхали з чергового курсу молила Бога щоб на 700 гривень дотягнути до 9 грудня. Трохи чоловік пепедав. Купила крупи, молочне, на хліб , кашка меншій, одяг теплий , капчики, б/у. на матрасик у стареньке ліжечко не стало застелила коциками дитині меншій. На  другий сніданок каша пшеничка з сметаною хлібчик і чай. Іноді краще іноді гірше з фінансами все серце в тривозі, щоб зібрати 20 тисяч на лікування донечки кожні 3 місяця. Вже як можу стараюся розприділити кошти але м'ясо все одно залишається часто недосяжною розкішшю. Ще одна проблема живемо як не між людьми з села їхати пів години і назад, і нема людини, щоб побула з дітьми, аби я купила, те, що немає у сільському магазині- годування дитяче , памперси рідко розтягую лиш на крайній випадок, мясо, риба, та багато іншого".

Всіх охочих, що прагнуть зробити добрий вчинок для малозабезпечних дітей Калуського району, чекають у вівторок з 17.00 до 21.00, четвер — з 18.00 до 21.00, суботу з 11.00 до 14.00 за адресою Калуської філії Союзу українок: площа Героїв, 26.

Тел.: +38 (066) 930-02-66 (з 1 грудня до 16 грудня з 9.00 до 21.00).

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.