Калуські ОСББ коштом револьверного фонду реалізували 4 проєкти

Категорія: КриміналПереглядів: 314

За неповних три місяці роботи в 2020 році допомогою револьверного фонду скористалися три ОСББ , які втілили в життя чотири проекти, інформують "Вікна".

Вартість проєктів склала 107 385 гривень, повідомив голова ОСББ "Едельвейс" Василь Сивоус:

ОСББ "СІЧОВЕ 1" — отримало безвідсоткову позику на співфінансування програми "Стимулювання, створення та підтримка об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Калуші";

ОСББ "ПРОСПЕКТ 15 А" — отримало безвідсоткову позику на встановлення п’яти камер відеонагляду в дворі будинку;

ОСББ "ЕДЕЛЬВЕЙС-КАЛУШ" — отримало безвідсоткову позику на встановлення трьох камер відеонагляду у дворі будинку та на проведення енергоаудиту і виготовлення енергосертифікату.

"Висловлюємо подяку небайдужим підприємцям міста, без фінансової підтримки яких дані проекти неможливо було б реалізувати, серед яких ПП "ЕЛІТ УКРАЇНА" — керівник Панько Михайло Тарасович, ТОВ "Захід Буд Проект" — керівник Навроцький Михайло Богданович, ТОВ "КІМ" — керівник Касько Мар’ян Богданович,ФОП Кравчук Василь Михайлович. На 2021 рік плануємо продовжити роботу у цих напрямках, нарощувати обсяги та масштаби взаємодопомоги та взаємопідтримки. Сподіваємося, що 2021 рік буде плідним і цікавим", — зазначає Василь Сивоус. Раніше йшлося, що в Калуші було зареєстровано нову громадську організацію —  «Громадський простір Калуша». Її засновниками є представники п’яти ОСББ міста, головою правління громадської організації став Микола Височанський. Саме ця громадська організація створила перший у Калуші револьверний фонд. Кошти до нього внесли троє калуських підприємців.

Метою діяльності новоствореної громадської організації є не лише підтримка ОСББ, а й розробка проєктів, спрямованих на розвиток міста, ініціювання створення перспективних інвестиційних проєктів, культурно-соціальних проєктів, надання правової допомоги об’єднанням громадян тощо. Робота у форматі громадської організації дозволить також брати участь у грантових проектах. У тому числі і залучати кошти з різних джерел для поповнення револьверного фонду. Причому виділяти з нього кошти планують не лише ОСББ, голови яких є його засновниками. Крім того, громадська організація планує допомагати ОСББ з обслуговуванням житлових будинків, адже один будинок не може собі дозволити утримувати слюсаря, сантехніка і електрика. У планах — укладання договорів із компаніями, які зможуть забезпечувати цілодобове обслуговування мереж.

Допомога з револьверного фонду є безвідсотковою позичкою. Кошти планують виділяти ОСББ на швидке усунення аварійних ситуацій, співфінансування проєктів, на які виділяє кошти міський бюджет за програмою стимулювання створення та підтримки ОСББ, на проведення енергоаудиту та участь у програмі «Енергодім», встановлення відеонагляду, відновлення елементів благоустрою, дитячих майданчиків тощо.

Більше про револьверний фонд — у публікації "У Калуші створили револьверний фонд без участі влади".

ВІКНА 6


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.