Калуські актори театру «Прем’єра» стали лауреатами Міжнародного фестивалю-конкурсу у Львові. ФОТО

Категорія: КультураПереглядів: 236

Актори театру «Прем’єра» ПК «Мінерал» стали лауреатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «ЄВРО ФЕСТ 2018», який відбувся 13-15 квітня у Львові в Палаці культури ім. Гната Хоткевича.

 

У категорії «Професіонали» Віталій Смий та Зоряна Шумілкіна стали лауреатами І премії у номінації «Художнє читання», за виконання уривку драми-феєрії «Лісова пісня» і отримали призовий кубок і сертифікат на 1000 євро для участі в одному із Міжнародних фестивалів в Болгарії, інформують "Вікна" з посиланням на Управління культури, національностей та релігій міста Калуша.

У четвертій віковій категорії Іра Кецман стала лауреатом ІІ премії у номінації «Художнє читання», за виконання уривку з моновистави «Гормон жіночого щастя» та отримала призовий кубок і сертифікат на 500 євро для участі в одному із Міжнародних фестивалів в Болгарії.

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.