Калуська районна рада внесе зміни і доповнення в районний бюджет та затвердить тариф на теплову енергію КП «Теплосервіс»

Категорія: Інфраструктура -> Комунальні господарстваПереглядів: 518

У четвер, 27 квітня, о 10.00 в залі засідань адмінбудинку по вул. Шевченка, 6, розпочнеться чергове засідання сесії районної ради з таким порядком денним :

Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2017 рік. Про надання згоди на безоплатну передачу майна. Про затвердження тарифу на теплову енергію КП «Теплосервіс». Про втрату чинності рішення районної ради від 31.07.2014р. №448-29. Про виконання рішень районної ради.

Інші питання.

РІЗНЕ:

На сесію запрошують народних депутатів України, депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, його заступників, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, політичних партій та громадських організацій району, голову ОТГ, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації.

 

Вісті Калущини 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.