Калуська міська рада буде звертатись в МВС про відкликання ліцензії на продаж піротехнічних засобів

Категорія: Міська радаПереглядів: 378

На виконання розпорядження міського голови від 16.12.2019 року №402-р «Про створення робочої групи щодо заборони торгівлі піротехнічними засобами на період проведення Новорічно-Різдвяних свят» в четвер, 26 грудня, відбулося виїзне засідання робочої групи.

 

Були проведені рейди-огляди підприємств роздрібної торгівлі щодо заборони торгівлі  піротехнічними засобами, інформує офіційний сайт Калуської міської ради.

Робоча група перевірила такі торговельні заклади: крамницю «Фуршет» на майдані Шептицького, 2, крамницю «Remax» на вулиці Винниченка, а також торгові лотки на ринку на вулицях Дзвонарська та Ринкова. Тут продажу піротехнічних засобів не виявлено.

Також робоча група побувала в крамницях «Біла троянда» пна вулиці Січових Стрільців, 34-а та «Прометей» на вулиці Пушкіна 2а, де здійснювався продаж піротехнічних засобів за ліцензією. З працівниками крамниць було проведено бесіду щодо заборони продажу неповнолітнім особам та про необхідність інструкції з використання піротехніки.

Офіційний сайт Калуської місько ради повідомляє, що Калуська міська рада буде звертатись в Міністерство внутрішніх справ України  про відкликання ліцензії на продаж піротехнічних засобів.

 

 

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.