Калуська міська лікарня може відновити прийом

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 209

За словами посадовиці, обласний департамент охорони здоров’я повідомив про підготовку міської лікарні (колишньої райлікарні. — Авт.) до надання допомоги пацієнтів з коронавірусою хворобою. За потреби тут буде розгорнуто 80 "ковідних" ліжок, інформують "Вікна".

Нагадаємо, що Калуська міська лікарня не приймає інфікованих коронавірусом, починаючи з червня поточного року, коли захворюваність пішла на спад. Зараз статистика наростає. Так, станом на 18 жовтня в Калуській ЦРЛ є 151 хворих із коронавірусом (у тому числі 56 — іногородніх). Усього у цьому медичному закладі є 255 ліжок для лікування таких пацієнтів, тож зараз зайнятими є майже 60% "ковідних" ліжок.

Раніше йшлося, що Прикарпаття потрапило до "помаранчевої" епідзони. Завантаженіть ліжок із киснем становить 65,2%при нормі не більше 65.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.