Калушанка у мережі оприлюднила спомин про першого керівника церковного хору храму Архистратига Михаїла

Категорія: СоціумПереглядів: 363

Після довготривалої недуги помер відомий калушанин — музикант Богдан Ярославович Гурський.

 

Богдан Гурський — керівник дитячого духового оркестру будинку піонерів та школи №3, керівник шкільного хору, засновник першого церковного хору після легалізації УГКЦ, інформують "Вікна"

Оксана Лісовська оприлюднила у мережі спомин про  Богдана Гурського:

"Був у моєму житті Вчитель, який відкрив мені, що я вмію співати... До знайомства з ним у четвертому класі я і не підозрювала, що можу виконувати сольні партії... Гурський Богдан Ярославович... Завдяки йому - соло в шкільному хорі, "дівчачий ансамбль старших класів".... І доросла, народивши Остапа, я знову прийшла співати до Богдана Ярославовича. В церковний хор. "Сопррррана турррки", "Не пищіть, як миші під віником"... Його фразочки і хохмочки, пісні, які я зараз на слух переаранжовую моїм "Ґаздинькам". Він тішився, що у мене є #мояліра.... Я знала, що Вчитель хворіє, але не сміла напроситися провідати, якось так відчувала у розмовах із його дружиною, що не треба... Він не виходив з дому... А останній рік прожив в геріатричному центрі. А я НЕ ЗНАЛА. Сьогодні Гурського поховали.... Я не далеко, але на похорон не встигла... А найбільше болить - що не встигла провідати. Він не мав власних дітей. Ми були його дітьми і.... як же так?"

 

Фото з архіву Ю. Демківа

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.