Калушанка поскаржилася на фермерське господарство

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 580

Жителька вулиці Пилипа Орлика звернулася до міського голови Ігоря Матвійчука щодо екологічної ситуації внаслідок витоку гноївки від фермерського господарства "РО-МА" на вулиці Гайдамацька.

 

Цього тижня було організовано виїзну нараду під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко. У нараді взяли участь представники управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради, земельного відділу міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради та управління Держпродспоживслужби в Калуші, інфрмують "Вікна" з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради.

Члени комісії оглянули територію, на якій розташоване фермерське господарство "РО-МА" по розведенню великої рогатої худоби (більше 50 голів) та виявлено несанкціоноване складування продуктів життєдіяльності тварин неподалік від будівлі, де утримується худоба, що є грубим порушенням природоохоронного законодавства, Правил благоустрою та утримання території міста Калуш та інших нормативних актів.

Представнику власника фермерського господарства рекомендовано надати копії дозвільних документів на земельну ділянку та господарську діяльність для прийняття відповідних рішень.

Перший заступник міського голови Галина Романко дала відповідні доручення членам комісії щодо встановлення законності будівництва даної споруди, використання земельної ділянки, наявність дозволів на утилізацію відходів фермерського господарства та притягнення власника до відповідальності за порушення чинного законодавства.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.