Калушанин Ігор Гелетій став чемпіоном України з марафонського бігу (ФОТО)

Категорія: СпортПереглядів: 523

У неділю, 3 жовтня, в Білій Церкві відбувся традиційний Білоцерківський марафон, у рамках якого також проводили чемпіонат України з марафонського бігу.

У змаганнях серед чоловіків чемпіоном України став 39-річний калушанин, майстер спорту міжнародного класу Ігор Гелетій, який зараз проживає в Києві, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на «Нафтохімік-Калуш».

Вихованець калуського тренера з легкої атлетики Миколи Шевчука, який нині більше займається в заслуженого тренера України з легкої атлетики Євгена Єрузеля, представляв на цих змаганнях Школу вищої спортивної майстерності міста Івано-Франківська й пробіг марафонську дистанцію (42 км 195 м) за 2 години 13 хвилин.

Цей результат став новим особистим рекордом Ігоря Гелетія та рекордом Івано-Франківської області з марафонського бігу. Два роки тому теж на чемпіонаті України, що проводився в Білій Церкві, він здобув бронзову медаль, пробігши 42 км 195 м за 2 год. 13 хв. 15 сек.

Цього разу калуський марафонець випередив свого найближчого переслідувача – ровесника Валерія Шафара з Волинської області на 1 хвилину 16 секунд. А бронзовим призером чемпіонату України з марафонського бігу став 31-річний киянин Ігор Олефіренко. Всі вони були відзначені медалями відповідного ґатунку, грамотами та грошовими сертифікатами від організаторів і спонсорів змагань.

Варто також сказати, що наш земляк і Віталій Шафар, що фінішував другим, на цих змаганнях виконали нормативи для участі в чемпіонаті Європи з марафонського бігу. Він проводитиметься наступного року в Мюнхені.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.