Калушани вважають, що Лімниця брудна

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 587

17 листопада петиція щодо очищення річки Лімниця набрала мінімально необхідну кількість – 150 голосів на свою підтримку і потрапили на розгляд міської влади.

 

У петиції, зокрема, йдеться:

«Лімниця є чи не єдиною водоймою, в якій можна купатися, але з кожним роком її стан погіршується. Русло обміліло, вода брудна, а ще декілька років тому Лімниця вважалася найчистішою річкою в Європі. Якщо не звертати на це увагу, то наші діти, внуки вже не матимуть змоги купатися в річці. Пропоную створити комісію, яка знайде джерело забруднення, ліквідує його, причетних людей покарає згідно з чинним законодавством».

Відповідь на неї міська влада повинна надати впродовж найближчих двох тижнів. Зараз на сайті Калуської міської ради триває збір підписів під дев'ятьма петиціями.

Останнім часом інтерес калушан до такого інструменту впливу на владу, як сервіс електронних петицій помітно зменшився: якщо на початку року мешканці міста реєстрували по кілька петицій щотижня, то остання нова петиція з’явилася на сайті майже місяць тому.

Як повідомляли "Вікна", епідеміологи перевірили воду з Лімниці, Дністра і Чечвинського водосховища.

21% проб води поверхневих водойм І категорії, які є джерелами централізованого водопостачання, також виявилися нестандартними: 17 проб — річка Лімниця, 1 проба — Чечвинське водосховище, 1 проба — річка Дністер в Калуському районі.

ВІКНА 11


Коментарів: 3

 • Анонім (14:56 18/11/2017)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 176.36.117.185]

  калушани, ви вже такі ну чисто як діти вірите в святого николая що вам подарочки приносить - зараз николай вам створить комісію по роздачі халяви. пора поняти, що лімниця не з марсу і не з венери тече а з колишніх в лісах а тепер напівголих карпатських гір, і по дорозі до калушє лімниці тече багатьма населеними пунктами, вплив на існування яких ви не маєте. крім того в перспективі береги лімниці будуть продані як пляжі в одесі і щоб покупатись вам треба буде власнику берега віддати трудову гривню(і) - живемо в капіталізмі а держєва в боргах. так шо не втрачайте час на дурні петиції, купайтесь поки безплатно і є де, лівниця обміліє так що води може не бути навіть для водозабору, тоді про "купатись" забудете. он чукчі не купаються і нічого.

  • Роман (17:18 21/11/2017)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.241.118.246]

   Та байдуже! Головне гучніше волати Сала Україні!!!!!!

   • ББА (20:39 22/11/2017)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.220.100.17]

    волай - для т ебе це буде єдиним виходом з будь якої ситуації . правда замість сала тобі як завжди дадуть кацапського бовдура crazy crazy

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.