Калушани публікують світлини з вакцинацією від COVID-19 і діляться враженнями

Категорія: СоціумПереглядів: 498

Вакцинуватися в Калуші можна в міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, інформують "Вікна".

Враженнями від самопочуття поділився в соцмережі заступник начальника управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Юрій Тимків.

За його словами, при підготовці до вакцинації згідно з типовим протоколом потрібно надати дані про свій стан здоров’я, підписати документ про отриманий інструктаж та  зобов’язання інформувати медичний заклад про свій стан здоров’я після вакцинації.

"Жодних інших документів, таких, як відмова від претензій (чи заповіт) чи ще щось, ми не підписуємо", — додав Юрій Тимків.

Інструктаж про можливі побічні ефекти містить наступну інформацію:

1) можливе почервоніння в місці введення ін’єкції та біль в руці (тому правшам роблять укол в ліве плече і навпаки); 2) можливе підвищення температури; 3) можливий головний біль і загальна слабкість.

Це вичерпний перелік можливих побічних ефектів, які вважаються прийнятними, каже калушанин.

Юрій Тимків детально описав день вакцинації і своє самопочуття:

11.30 — отримав вакцин (зовсім не відчув уколу); 12.30 — відчув тепло в місці ін’єкції; 13.00 — продовжив працювати і забув, що робив вакцину. Жодних симптомів чи незручностей не було; 21.00 — температура 36.6, підготовка до сну; 06.00 — прокинувся і відчув головний біль, на градуснику 38.2. Прийняв 1 таблетку парацетамолу та спазмалгон від голови; 07.00-11.00 — головний біль і температура 37.0-37.4; 12.00 — обід. Після обіду ще таблетку парацетамолу і спазмалгон; 13.00 — продовжив роботу, температура нормалізувалась, головний біль має певне відлуння. 18.00 — чудове самопочуття, жодного дискомфорту не відчуваю, готовий писати відгук, як пройшла доба після вакцинації.

"Дякую Богу, вдалось вакцинуватись перш ніж захворіти!", — зазначив після вакцинації підприємець Володимир Микитин.

За його словами, самопочуття після щеплення чудове:

"Рекомендуватиму всім друзям після прийняття другої дози через 90 днів та здачі тесту та антитіла, а поки хто хоче то можу підтвердити що це не боляче і не страшно, побічні ефекти, як після п’ятничних посиденьок (досить терпимо). Звертайтесь в міську поліклініку".

Також світлину після першої дози вакцини виклав на своїй Facebook-сторінці Петро Перегіняк, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців:

"Я це зробив. Перша доза є".

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • yurko (11:17 22/03/2021)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 93.170.118.176]

  О. Тут один точно як Президент (з голим торсом) Добре

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.