Калушани організували велопробіг протяжністю 45 кілометрів. ФОТО

Категорія: Спорт -> АкціїПереглядів: 359

Один із пабліків у соцмережі "Фейсбук" розмістив інформацію про організацію велопробігу. Активні містяни зібралися у зазначений час, але самі організатори не прийшли.

 

Люди, однак, не розгубилися та самі уточнили між собою маршрут. Таким чином, велопробіг відбувся, повідомляють "Вікна".

Калушанин Анатолій Подлатов у соцмережі "Фейсбук" розповідає:

"Незважаючи на нестійкі погодні умови, біля каменя Незалежності зібралась доволі солідна група любителів активного відпочинку на велосипедах, яка після короткого уточнення маршруту вирушила у велопробіг по Калуському району".

Учасники велопробігу подолали маршрут "Калуш — Студінка — Слобідка — Войнилів — Томашівці — Негівці — Копанки — Калуш" довжиною в 45 км. До фінішу прибули всі 26 велосипедистів. Анатолій Подлатов зауважив:

"Всім учасникам велике спасибі за проявлений колективізм і колективну допомогу у вирішенні технічних проблем. Окрема подяка учаснику-фотографу Наталії Ратушній за те, що знаходила час зафіксувати для історії чудові миті велопробігу".

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (08:43 07/08/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.65]

  хі, хі, "але самі організатори не прийшли" - всьо у вас так, вуйки, такі у вас "організатори". чисто інтересно смисл велопробігу? ну покаталися на роверах, нічого особливого - тисячі людей щодня їздять на роверах і по справах і просто так не називаючи це "велопробігом" - хоч ями від студінки до войнилова вже закатали?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.