Калушанам обіцяють грандіозний фестиваль середньовічної культури “Бастіон”. АНОНС

Категорія: АкціїПереглядів: 621

Клуб історичної реконструкції "Нормани" запрошує калушан та гостей міста на четвертий фестиваль середньовічної культури "Бастіон", який відбудеться 24 червня у сквері біля палацу культури "Мінерал".

 

У програмі фестивалю — майстер-клас з плетіння кольчуги, турнір на м'яких мечах та конкурс костюмів, інформують "Вікна".

Програма фестивалю: 

14:00 — Відкриття фестивалю, парад, представлення бійців та клубів.  14:10 — Початок боїв 1х1, 2х2.  15:00 — Початок турніру на м'яких мечах.  15:30 — Продовження боїв. Фінал.  16:00 — Стройова підготовка.  16:30 — Майстер-клас по плетінню кольчуги.  17:00 — Конкурс костюмів.  17:30 — Нагородження всіх переможців.  18:00 — Завершення фестивалю.

Минулого року у Калуш з’їхалися 30 реконструкторів із Західної України. На один день центр Калуша перетворився на середньовічне місто, адже тут втретє відбувся фестиваль середньовічної культури “Міць Галичини”. Кожен мав змогу вистрілити з лука, покуштувати середньовічного квасу та чаю на травах.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.