Калушан запрошують вийти на туристичний маршрут «Франковими стежками»

Категорія: Культура -> Історія -> АкціїПереглядів: 379

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

 

З метою створення привабливого образу міста та популяризації традицій та звичаїв музейники пропонують приєднатися до цікавої акції — туристичного маршруту «Франковими стежками», інформують "Вікна". Збір — наступного четверга, 27 вересня, о 14:00 біля ЗОШ №8 (ж/м "Підгірки"). 

Організатори радять мати при собі бажання слухати та читати вірші Франка. О 15:00 учасники акції дістануться до музею-оселі родини Франка, де продовжать мандрувати, але вже історією. Організатори туристичного маршруту — музей-оселя родини Івана Франка, КЗ "Музейно-виставковий центр Калуської міської ради".

Раніше йшлося, що музей-оселя родини Франка у Підгірках отримав подарунок від сина Івана Франка.

Довідка. Музей відкрито у 1992 року за рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради. Приміщення збудоване в 1935 році сином брата Івана Франка — Омеляном Франком. В музеї-оселі відкрито чотири кімнати.

Ініціатором створення музею-оселі в Калуші була внучка Онуфрія Франка — Оксана, професор та доктор історичних наук Національного університету ім. Івана Франка у Львові та її син Андрій, кандидат історичних наук та франкознавець.

 

ВІКНА 1


Коментарів: 2

 • Анонім (10:26 22/09/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 176.119.28.57]

  вуйки, вас дурять, ніяких франкових стежок (кстаті совкова фраза) не існує в природі, бо ніякий франко ніякі стежки по підгірках не протоптував, він лиш один раз чисто случайно заїхав в калуш якусь лекцію прочитав і всьо. він навіть в Станіслав (який ви упорно не хочете декомунізувати, вже все перейменували але комуністичну назву ІВАНО-ФРАНКІВСЬК чомусь упорно нє) приїзджав за дешевими повіями, хі,хі. там і пропоную зробити "туристичний" хо-хо "маршрут" франковими стежками - кстаті від бажаючих не буде відбою, вуйки даю безплатно комерційну ідею!

  • ББА (20:31 23/09/2018)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.195.172.39]

   це ти так рекламуєш свої послуги в якості повії ? shok

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.