Калушан запрошують до обговорення проекту реконструкції цеху на Привокзальній

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 417

Калушан запрошують до обговорення проекту детального плану території загальною площею 0.1219 га для реконструкції цеху по виготовленню макаронних виробів по вулиці Привокзальній.

 

Проект детального плану території розроблений з метою визначення усіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок. Замовником розроблення містобудівної документації є виконавчий комітет Калуської міської ради, розробником –  ПП Шентак, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитись у відділі у справах архітектури та містобудівного кадастру Калуської міської ради 2-й поверх, кабінет головного архітектора, тел. 6-68-16.

Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є начальник відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради, головний архітектор міста Калуша – Кузик Роман.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 20 грудня.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

21 грудня о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаного проекту детального плану.

Місце проведення: м-н Шептицького, 2, кабінет головного архітектора, 2-й поверх.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.