Калушан інформують про внесення змін в документи на нерухомість та в демографічний реєстр

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 348

На виконання розпорядження міського голови від 08.10.2018 №293-р «Про створення робочої групи для інформування мешканців міста щодо необхідності внесення змін в правовстановлюючі документи на нерухомість та в демографічний реєстр територіальної громади міста Калуша» члени робочих груп побували на вулицях Березовського, Артемовського, Смольського, Могильницького, Підгорецька і Писарська.

Жителів поінформовано щодо внесення змін в правовстановлюючі документи на нерухомість, про що залишено інформаційні листівки, інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

Зокрема, члени робочих груп побували:

на вул. Підгорецька — 95 житлових будинків, з них отримали довідки про зміну адресних номерів 12 житлових будинків; на вул. Березовського — 35 житлові будинки, з них отримали довідки про зміну адресних номерів 9 житлових будинків; на вул. Гулака Артемовського — 24 житлові будинки, з них отримали довідки про зміну адресних номерів 5 житлових будинків; на вул. Смольського — 83 житлові будинки, з них отримали довідки про зміну адресних номерів 25 житлових будинків. на вул. Могильницького — 113 житлових будинків, з них отримали довідки про зміну адресних номерів 38 житлових будинків.

Також розглянуто звернення громадян щодо подвійної нумерації будинків на вулицях Березовського, Залізнична, Шухевича, Сохацького, Сковороди та видано довідки щодо зміни адресних номерів, підготовлено рішення виконавчого комітету «Про зміну окремих адресних номерів на вул. Шухевича, Сохацького».   

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.