Калуш віддав станцію швидкої медичної допомоги обласній раді

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 532

На сесії Калуської міської ради цього тижня депутати прийняли кілька рішень щодо станції невідкладної медичної допомоги.

Насамперед, міська рада скасувала своє попереднє рішення, яке було затверджене у травні, і яким було припинено юридичну особу — комунальний заклад шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».

Це рішення залишилося нереалізованим. Окрім того, запропоновано інший порядок реорганізації — шляхом передачі цілісного майнового комплексу.

Також перед тим, як передавати калуську «швидку» обласній раді, міська рада прийняла рішення про списання двох автомобілів. Більшість машин «швидкої» перебувають у незадовільному стані. Списали ті, що вже є фактично металобрухтом. До списання на «швидкій» рахувалося 11 одиниць спеціального транспорту — залишається дев’ять.

Ключове рішення міської ради — про передачу цілісного майнового комплексу станції швидкої медичної допомоги з комунальної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Івано-Франківської області. Передають усе: починаючи від будівель і транспорту — до пального і медикаментів. За словами голови управління комунальної власності Олександра Челядина, інвентаризацію провели станом на 1 листопада. Загальна вартість цілісного майнового комплексу становить близько 20 млн гривень. Зокрема, автопарк «швидкої» оцінили на 2,7 млн гривень.

У випадку негативного рішення міської ради з наступного року треба було б утримувати станцію швидкої допомоги з міського бюджету.

Як ішлося на сесії, наступного року швидкій допомозі на рівні держави буде приділятися велика увага, а отже будуть виділяти кошти на оснащення.

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Анонім (09:53 29/11/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 217.12.204.175]

  що вуйки, а через пару років ви почуєте стару пісню на новий лад - "в нас в області нема грошів, того ми ліквідуємо цю станцію скорої помощі, спасайтесі самі і най вам бог помагає" - а про те що будуть "виділяти кошти на рівні держави" це вас убаюківают аби ви сі тішили як дурачки. медицина вуйки, це розкіш для багатих а ви країна 3-го світу.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.