Калуш підписав меморандум про співпрацю з ТОВ «БІЗНЕС СОЛУШИН МУВМЕНТ» (ФОТО)

Категорія: Мер містаПереглядів: 345

26 березня Калуський міський голова Андрій Найда та директор ТОВ «БІЗНЕС СОЛУШИН МУВМЕНТ» Ігор Караїм підписали меморандум проспівробітництво.  

Метою меморандуму є консолідація зусиль сторін щодо співробітництва на взаємовигідних умовах у сфері сприяння залученню інвестицій, налагодження ділових контактів, активізації співробітництва, супроводу та обслуговування інвесторів при реалізації інвестиційних проєктів на території Калуської міської територіальної громади, повідомляє управління економічного розвитку міста Калуської міської ради.

Слід зазначити, що обговорення можливості такої співпраці відділом з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста (О. Кузів),  як і перші спільні пошуки потенційних інвесторів для Калуша розпочато ще у минулому році. Однак у зв’язку з карантинними обмеженнями у ЄС співпраця не була такою активною.

Підписання угоди надає сторонам нормативно-правову підставу для здійснення спільних заходів та проєктів для використання економічних можливостей, інвестиційного та зовнішньоекономічного потенціалу на території Калуської міської територіальної громади.

 

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.