Калуш оголосив конкурс на кращий проект пам’ятника «Дзвонарство Калущини»

Категорія: КультураПереглядів: 987

У Калуші оголосили відкритий архітектурний конкурс на кращий проект пам’ятника «Дзвонарство Калущини». Для відзначення автора кращого проекту передбачена премія у розмірі 10 тисяч  гривень. Переможець конкурсу отримає право на подальше проектування пам’ятника та його виконання в матеріалі.

Конкурс є відкритим і до участі в ньому запрошують фахівців або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студентів архітектурних і художніх навчальних закладів. Кількість конкурсних проектів від одного автора не обмежується, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Попередня реєстрація бажаючих взяти участь не проводиться. Конкурсні проекти подаються у відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради до 15.08.2019 року.

Для спорудження пам’ятника оргкомітет Калуської міської ради погодив місце на перетині вулиць Дзвонарської та Винниченка. Учасникам конкурсу необхідно врахувати співмасштабність пам’ятника з існуючою забудовою, благоустроєм прилеглих територій. Конкурсні пропозиції мають передбачати заходи щодо візуального сприйняття пам’ятника та його огляд з проїжджої частини дороги. 

Пам’ятник рекомендується виконувати з довговічних матеріалів.

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 1

 • Анонім (16:25 16/04/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 91.203.145.120]

  вуйки, ви як завжди недоговорюєте - повна назва "польське дзвонарство калущини" - ось так правильно. Але хвалитися навіть польським дзвонарством то якось не комільфо - в той час коли інші народи будували потужні літаки і запускали стратостати ви спромоглися і то не всі, лиш ржимо-католікі бути пролєтаріатом в польських примітивних майстернях.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.