Юні калушани привезли 13 медалей з чемпіонату Харківської області з карате JKS. ФОТО

Категорія: СпортПереглядів: 215

Вихованці калуського клубу «Окамі» повернулися з нагородами з чемпіонату Харківської області з карате JKS.

 

До змагань допустили спортсменів, яким на день проведення змагань виповнилося 4 роки, інформують «Вікна». Змагання відбувалися у таких вікових категоріях: 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10-11 та 12-13 років.

Змагання з ката до фіналу проводяться за системою гохаку (прапорців). Фінальні змагання — за бальною системою. Змагання з куміте проводяться за правилами JKS (сьобу ніхон) за двома ваговими категоріями.

Калуський клуб «Окамі» (у перекладі — вовк) у складі 9-ти спортсменів виборов 13 медалей. Відзначились: Вікторія Коваль — 2 золоті медалі, Євгенія Сімків — 2 срібні медалі, Віктор Смольський — 1 золота та 1 бронзова нагороди, Роман Смольський — 2 бронзові, Олександр Конєвич — 1 золота та 1 бронзова.

Також скрабницю медалей клубу поповнили золотими медалями Микола Галай (ката), Юрій Шинкар (куміте) і однією бронзовою — Влад Вагіль (куміте).

Влітку клуб планує провести на «Буковелі» спільну з харківським клубом «Тора» підготовку до чемпіонату України.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.