Як Володимир Зеленський побував на реконструйованому мосту через Чечву. ФОТО+ВІДЕО

Категорія: ВладаПереглядів: 753

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області взяв участь у відкритті відновленого мостового переходу через річку Чечва, який з’єднує села Довге-Калуське та Пійло Калуського району.

 

Володимир Зеленський наголосив, що міст обійшовся порівняно недорого, адже будували його "без крадіжок", інформують "Вікна".

Крім того, президент зазначив, що Прикарпаттю "повезло з головою обласної адміністрації".

Тим часом. голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль висловив подяку підряднику — СП "Будучність" під керівництвом Романа Павліва.

Президента зучтрічали десятки журналістів та селян. Фото: Юрій Рильчук

Нагадаємо, 2 серпня Володимир Зеленський у рамках робочого візиту на Прикарпаття разом з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем провів нараду на зруйнованому мості в селі Довге-Калуське. Міст через Чечву збудували у 1960-х роках минулого століття. Цей міст було пошкоджено повінню у 2008 році, згодом його частково відремонтували, а у 2018 році міст знову пошкодила повінь — не витримали опори і частина моста звалилася. Володимир Зеленський пообіцяв, що до кінця року міст буде відновлено. Відтак наприкінці серпня уряд виділив кошти на відновлення моста.

Станом на початок жовтня було виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. Кошторисна вартість робіт склала 25 млн 47 тис. гривень. З підрядником — ТзОВ «СП Будучність» — було укладено угоду на суму 23 млн 122 тис. гривень. Зараз усі роботи на мості виконано, причому підрядник зекономив для бюджету понад 300 тис. гривень: кінцева вартість відновлення мосту склала 22 млн 818 тис. гривень.

До речі, термін будівництва моста — 16 місяців, а його збудували за три. Для того, щоб завершити відновлення мосту до кінця року, всі зусилля були спрямовані на цей об’єкт, а будівельники, загалом близько 20 робітників, працювали в неділю і на свята.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (10:39 02/01/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  чотка фотографія номер один - дєд з палкою на фоні уходящих в даль синьожовтих перил - так сказать "будучність", хі, хі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.