Історія, події і відпочинок. У Калуші представили оновлений туристичний довідник

Категорія: Історія -> Культура -> ІнфраструктураПереглядів: 714

У Калуській центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася презентація оновленого туристичного довідника. У ньому зібрані дані про історичні споруди міста, визначні місця, події, культурно-розважальні та відпочинкові заклади, а також корисна довідкова інформація для туристів.

За словами головного спеціаліста відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктора Павліва, минулорічне видання доповнили інформацією про заклади харчування, заклади культури, додали календар подій на 2020 рік, контакти міського РАЦСУ та номери телефонів пошуково-рятувальних відділень в Івано-Франківській області. Окрім того, розробляють веломаршрут до Підгірок і Височанських дубів, який планують додати у наступний довідник, повідомляють "Вікна".

Віктор Павлів нагадав, що вперше довідник був презентований минулого року. Його видали за бюджетні кошти по туристичній програмі. Тираж склав 1000 примірників вартістю 12 900 грн. Мети покрити витрати не ставили, адже брошуру розповсюджували безкоштовно в готелях, закладах громадського харчування і на туристичних виставках. Проте, за словами упорядника, довідник окупився тим, що популяризував місто і додав йому іміджу. Про це свідчать і масові завантаження туристичного видання з офіційних сайтів Калуської міської ради та із сайту Калуш туристичний.

Старший науковий співробітник краєзнавчого музею Калущини Іван Тимів наголосив на важливості виходу путівника, адже він містить усю узагальнену інформацію про місто, що корисно як для українських, так і для іноземних туристів. На його думку, найближчим часом було б добре перекласти тексти на англійську та польські мови.

Довідник розповсюджується безкоштовно і буде доповнюватися новою інформацією щороку. Для того, щоб отримати брошуру, потрібно звернутися в управління економічного розвитку Калуша або до Калуської центральної бібліотеки імені Тараса Шевченка.

 

ВІКНА 18


Коментарів: 4

 • Анонім (12:33 28/01/2020)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  кажете розробляєте веломаршрут? надіюсь не такий як на дошці навпроти рда - наприклад я запалений роверист і мене інтересуют: довжина маршруту, перепад висот і пейзажі по дорозі - а замість того на так званому веломаршруті подробна інформація де в який віходок ходив срати рахітичний бандера, і ноль мені потрібної інфи. пропаганда яка чогось називається "веломаршрут".

  • ББА (19:30 31/01/2020)
   Оцінка: +0 / -1 | [IP: 92.3.82.216]

   і не важко тобі було кляцати цєй твій вісєр під час твого вєламаршрута ? чи ти просто в цей час сидів на віходку ? shok

 • вова (14:47 05/02/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 146.120.225.255]

  Ganbaпане Вікторе , краще розроби маршрут до знишених сосен в Підгірках і на кожному пні розвісти портрети тих гадин , хто до цього приклав руки .По чинаючи з мера і до того гада хто цим процесом керував.

  • яя (19:56 06/02/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

   У всіх кліматичних змінах винен твій тьоска-Вова Путін Всі претензії до нього

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.