Інженерний корпус у Калуші може піти з молотка

Категорія: ВладаПереглядів: 335

10 травня уряд затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік. До нього увійшли 26 підприємств, в тому числі п’ять обленерго, «Центренерго», Одеський припортовий завод, "Турбоатом", Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Сумихімпром». У переліку — і калуська «Оріана».

Загалом цього року держава планує продати майже 100 об’єктів і отримати до бюджету 22,5 мільярди гривень.

На сайті Фонду держмайна зазначено, що ВАТ «Оріана» готується до приватизації. Адреса об’єкту – вул. Євшана, 9 (інженерний корпус). Продаж буде відбуватися з підвищенням ціни. Стартова ціна наразі не вказана, як і терміни проведення торгів. В інформації про об’єкт сказано:

«Будівництво підприємства, яке згодом перетворилось у ВАТ «Оріана», розпочато у 1961 році на базі місцевих покладів калійних руд. В основу проекту промислового підприємства була закладена технологічна схема, яка передбачала комплексне використання місцевої сировини. ВАТ «Оріана» перебуває в процедурі банкрeтства з 2002 року, що негативно вплинуло на фінансовий та майновий стан товариства».

У власності держави перебуває 99,999% акцій ВАТ «Оріана, статутний капітал становить 806 млн гривень.

До речі, у декларації міністра енергетики Ігоря Насалика вказано, що він у 2009 році він придбав дві акції ВАТ «Оріана» номінальною вартістю 50 коп. Інших цінних паперів у власності міністра, за декларацією, немає.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.